Hakkımızda

Temelleri Sakarya  da atılan "4 KT MAKİNE", 20 yıllık yolculuğunda, yeniliğin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil  Dünya da  makine ekipman yedek parça, otomotiv ve tarım sektörünün tedarikçilerinden  biri haline gelmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum, uzman kadro ve satış sonrası servis ile kurumsal yönetim amacını gözeten "4 KT MAKİNE" ülkesinde yakaladığı başarıyı yurtdışında da yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.

4 KT MAKİNE  olarak temel hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak üstün kalitede  hizmetler sunarak, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktır.

Şirket yönetimi ve çalışanları olarak; tüm kararlarımız ve faaliyetlerimizde öğrenmeyi ve sürekli gelişimi, takım çalışmasını, bireysel ve kurumsal büyümeyi, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile işbirliği ruhunu geliştirmeyi, sürdürülebilir refah ve yaşam kalitesi için doğal çevreyi korumayı ve zenginleştirmeyi, sağlıklı ve güvenli bir iş yeri oluşturmayı temel değerlerimiz ve kurumsal ilkelerimiz olarak benimsemektedir.

Tüm çalışanlarımız, müşteri odaklı kalite anlayışı ve “yaptığımız her işte mükemmel olma” tutkusu ve heyecanı ile bu politikanın sürekli uygulayıcısı ve savunucusudur.

Ürün kalitesi ve dayanıklılığı, teknolojisi, fiyatı,pazar rekabeti  açısından  satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye ve dünya pazarında tercih edilen marka olmaktır.